09-04-2021_ШВЛ.jpg

ТОВ "ПОДІЛЬСЬКИЙ БЕКОН" придбали для КНП "Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня" апарат штучної вентиляції легень та дезинфікуючі засоби. 

9 квітня директор фірми Сергій Зелений разом із міським головою Миколою Мельничуком передав життєво важливу благодійну допомогу для лікарні, вручивши її очільниці медзакладу Людмилі Гнатюк.

photo_2021-04-10 16.47.52.jpeg

Наше підприємство займається діяльність з 2010 року на території Старокостянтинівщини. На прохання міської ради допомогти у даній ситуації, ми відгукнулися одразу, - розповідає Сергій Зелений. - Придбали апарат ШВЛ для потреб наших співмешканців, яким потрібна допомога. Будемо старатися допомагати і надалі, аби покращити стан хворих людей.

Директорка Старокостянтинівської лікарні Людмила Гнатюк вдячна ТОВ "ПОДІЛЬСЬКИЙ БЕКОН" за те, що швидко відгукнулися на прохання про допомогу.

Апарат штучної вентиляції легень є направду необхідним, - зазначає очільниця медзакладу. - Сьогодні у нас в лікарні розгорнуто 4 ліжка для пацієнтів, які потребують реанімаційних заходів. Ми можемо лікувати більше, але не вистачало апаратури. Дякую вам від імені лікарів-реаніматологів і пацієнтів, яким вони надаватимуть допомогу.

09-04-78_швл.jpg

У свою чергу Микола Мельничук звернувся до старокостянтинівців із закликом дотримуватися карантинних заходів, щоб не поширювати хворобу.

Це дуже важка недуга.Особливо зараз маємо багато важких хворих, які потребують кисневого забезпечення, - наголосив мер.